Ürün Kategorileri

Otel Gurubu

Toptan Otel Tekstil Ürünleri
Otellerde müşterilerin kullanımına sunulan tekstil ürünlerini temin etmek için, toptan alışverişe olanak sağlayan firma veya markalar ile iletişime geçildiği takdirde, perakende alışveriş yapmak istemeyen ve de uygun fiyatlarda tekstil ürünlerine sahip olmak isteyen herkesin atması gereken adımlar oldukça zahmetsizdir.

Otellerde kullanılan, pike takımlarının, yorganların, çarşafların, yastıkların, el ve ayak havlularının, bornoz takımlarının temin edilmesi, toptan otel tekstili üretimi yapan firmalardan rahatlıkla yapılmaktadır.
 

Açıklama (tek kat iplikten üretimler)       Min.Satış Adeti Gram/Adet Ebat
Mutfak havlusu/ misafir havlusu  düz havlu beyaz %100 pamuk 1000 60 gr 30*50 cm
El havlusu / Baş havlusu  düz havlu beyaz %100 pamuk 400 200 gr 50*90 cm
Banyo havlusu düz havlu beyaz %100 pamuk 300 400 gr 70*140 cm
Büyük banyo havlusu düz havlu beyaz %100 pamuk 300 500 gr 90*150 cm
Ayak desenli ayak izli Ayak havlusu düz havlu beyaz %100 pamuk 400 200 gr 50*70 cm
Açıklama (tek kat iplikten üretimler) Ekonomik ürünler       Min.Satış Adeti Gram/Adet Ebat
El havlusu / Baş havlusu  düz havlu beyaz (pes) pamuk/poly 400 180 gr 50*90 cm
Banyo havlusu düz havlu beyaz (pes) pamuk/poly 300 370 gr 70*140 cm
Büyük banyo havlusu düz havlu beyaz (pes) pamuk/poly 300 500 gr 90*150 cm
Ayak desenli ayak izli Ayak havlusu düz havlu beyaz (pes) pamuk/poly 400 250 gr 50*70 cm
Onlarca insanın tatile ve konaklamaya ihtiyaç duyduğu vaziyetlerde tercih edilen oteller, hizmet sektöründe oldukça önemli bir paya sahiptir. İnsan etkileşiminin çok olduğu ve hayati ihtiyaçların giderildiği otellerin tekstil ürünlerini temin etmekte güçlükler çekmemesi adına, otel tekstili üretimi yapan önemli markalar mevcuttur.

​​​​​​Kullanım dönemlerinde günlük bir periyotta yıkanan otel tekstil ürünleri, kaliteli malzemeden üretilmediği takdirde, otel misafirlerinin çeşitli hastalıklara kapılmasına sebebiyet vermektedir. Hal böyle olunca, otel tekstil ürünlerini temin ederken, kaliteli malzemeden üretilmesinin üzerinde önemle durulmaktadır.

Otel Tekstil Ürünleri

Butik Oteller, bungalov tarzı oteller, büyük konaklama kapasitesine sahip misafirhaneler ve küçük çaplı otellerin toptan tekstil ürünlerini temin etmeleri oldukça kolay ve zahmetsiz bir iştir. Çeşitli renk ve ebatlarda havlular, bornoz takımları, çarşaflar, yastık ve yorganlar Alanya' da ikamet eden herkesin rahatlıkla alışveriş yapması üzerine satışa sunulmaktadır.

Alanya'da bulunan otellerin ya da yurtiçinde bulunan otellerin tekstil ürünlerini temin etmek üzere toptan otel tekstili firmaları mevcuttur. Uygun fiyatlar ile de, müşteriler maddi olarak zorlanmamaktadır. Alışveriş yapmak isteyen kişi ya da kurumların, dikkat etmeleri gereken en önemli unsurun, kaliteli bir firma ile kontak kurmaları gerektiği olduğu unutulmamalıdır.

Ürünlerin kalitesiz malzemeden üretilmesi sonucu özellikle mantar hastalığı otel misafirlerinde görülmeye başlanmaktadır. Alerji, kaşıntı, döküntü ve daha birçok rahatsızlığı da beraberinde getirmektedir. 

Tekstil Ürünlerinde Toptan Alışveriş

Özel yumuşak ve sağlam iplerden üretilmesi gereken havlu ve bornoz takımları, otellerde günlük yıkamaya maruz kaldıkları için, kısa sürede eskimeye ve yıpranmaya başlamaktadır. Hal böyle olunca,  üretim aşamasında kullanılan malzemelere ekstra bir önem verilmesi gerekmektedir.

Toptan satın alınan otel tekstil ürünleri, sektöre hakim, uzun yıllar hizmet vermiş firmalar tarafından temin edilmektedir. İplik tedariğinden başlayan firmalar, fason boyama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kesim, dikim ve kolileme işlemlerini yaparak, ürünlerin sevkiyatlarını yapmaktadırlar. 

Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden toptan tekstil firmaları, ürünlerini kaliteli malzemeden imal ederek, insan sağlığına verdikleri önemi de göz önüne sermektedirler. İmal edilen, pike takımları, çarşaflar, nevresim takımları, yastık ve yorganlar en ufak bir ayrıntı atlanılmadan talep eden otele sevkiyatı yapılmaktadır.

Toptan Otel Tekstil Ürünleri Temini 

Alanya'da toptan otel tekstil ürünleri arayışına giren tüm işletmelerin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak adına kurulan tekstil firmaları, iyi analiz edilerek ve araştırılarak tercih edilmelidir. Yapılan alışveriş uzun soluklu olması adına, kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet veren bir firma ile iletişime geçilmelidir.

Hayati ihtiyaçların karşılanacağı ve her gün insanların düzenli olarak kullanacakları ürünlerin çok daha fazla özenle üretilmesi gerekmektedir. Günlük olarak otellerde yıkanan tüm tekstil ürünlerinin, kaliteli malzeme ile üretilmediği takdirde kısa zamanda yıpranacağı su götürmez bir gerçektir.

Aynı zamanda kalitesiz malzeme ile üretilen ürünler her gün yıkansalar bile, içlerinde türlü mikrop ve bakteri barındırmaktadırlar. Buna sonuç olarak da, insanlar çeşitli rahatsızlıklar ile karşı karşıya kalmaktadırlar.

Kısacası, toptan otel tekstil ürünleri alışverişi yaparken, tüm bu hususların üzerinde önemle durularak hareket edilmeli, işini hakkıyla yapan bir firma ile iletişime geçilmelidir.
Denizli Toptan Tekstil
Adres Bilgimiz
İzmir Yolu Üzeri 5. Km Bozburun Mah. 7051 Sok. No: 3 Denizli
Telefon Numaramız
+90 258 252 11 16
Gsm Numaramız
+90 533 7159777
E-Mail Adresimiz
info@denizlitoptantekstil.com