Ürün Kategorileri

Toptan Havlu

Toptan Havlu İmalatçısı Uzun yıllar, hizmet sektöründe varlığımızı sürdürmekte, toptan tekstil ürünlerini, kalite ve uygun fiyatlar ile harmanlayarak müşterilerin beğenisine sunmaktayız. Oteller, büyük misafirhaneler, hastaneler ve daha birçok kuruluşun talep ve isteklerine olumlu dönüşler yapmaktayız.

Üzerinde ehemmiyetle durduğumuz husus toptan havlu imalatçısı ve toptan tekstil ürünleri imalatçısı olduğumuzdur. Talep doğrultusunda, müşterilerin istekleri doğrultusunda çok daha fazla üretim yapmaktayız. 2000 yılından bu yana, binlerce ürünü ürettiğimizi ve teslim ettiğimiz kurumlardan referanslarımız olduğunu belirtmek isteriz.

 
Açıklama ( tek kat iplikten yapılan üretimler) **       Min.Satış Adeti Gram/Adet Ebat
Mutfak havlusu/ misafir havlusu  düz havlu beyaz/pastel renk %100 pamuk 1500 60 gr 30*50 cm
El havlusu / Baş havlusu  düz havlu beyaz/pastel renk %100 pamuk 450 200 gr 50*90 cm
Banyo havlusu düz havlu beyaz/pastel renk %100 pamuk 400 400 gr 70*140 cm
Büyük banyo havlusu düz havlu beyaz/pastel renk %100 pamuk 300 500 gr 90*150 cm
Ayak desenli ayak izli Ayak havlusu düz havlu beyaz/pastel renk %100 pamuk 450 230 gr 50*70 cm
Açıklama ( tek kat iplikten yapılan üretimler) **       Min.Satış Adeti Gram/Adet Ebat
Mutfak havlusu/ misafir havlusu  düz havlu orta renkler %100 pamuk 2000 60 gr 30*50 cm
El havlusu / Baş havlusu  düz havlu orta renkler %100 pamuk 700 200 gr 50*90 cm
Banyo havlusu düz havlu orta renkler %100 pamuk 500 400 gr 70*140 cm
Büyük banyo havlusu düz havlu orta renkler %100 pamuk 450 500 gr 90*150 cm
Ayak desenli ayak izli Ayak havlusu düz havlu orta renkler %100 pamuk 700 230 gr 50*70 cm
Toptan Havlu İmalatçısı
Uzun yıllar, hizmet sektöründe varlığımızı sürdürmekte, toptan tekstil ürünlerini, kalite ve uygun fiyatlar ile harmanlayarak müşterilerin beğenisine sunmaktayız. Oteller, büyük misafirhaneler, hastaneler ve daha birçok kuruluşun talep ve isteklerine olumlu dönüşler yapmaktayız.

Üzerinde ehemmiyetle durduğumuz husus toptan havlu imalatçısı ve toptan tekstil ürünleri imalatçısı olduğumuzdur. Talep doğrultusunda, müşterilerin istekleri doğrultusunda çok daha fazla üretim yapmaktayız. 2000 yılından bu yana, binlerce ürünü ürettiğimizi ve teslim ettiğimiz kurumlardan referanslarımız olduğunu belirtmek isteriz.

Üretimini yaptığımız başlıca ürünler: havlu, bornoz, çarşaf, ihramlık, cenaze takımı ve pike takımlarıdır. Talep doğrultusunda istenilen ebatlarda, renklerde, kumaşlarda ve gramajlarda imal edilen tüm bu ürünler, kısa sürede teslim edilmektedir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretimi yapılan toptan  tekstil ürünleri, firmamız tarafından uygun fiyatlara müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Toptan Havlu Üreticisi

Denizli'de uzun yıllar tekstil sektöründe hizmet verdiğimizin ve tüm ürünlerin iplik tedariğinden başlayarak, dokuma ve fason boyama işlemlerini gerçekleştirdiğimizin altını çizmek isteriz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, geniş iletişim ağı ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimizin kuracağı kontak vasıtası ile hizmet vermektedir.

Özellikle toptan havlu üreticisi olarak farklı ebatlarda farklı boyutlarda ve farklı renklerde havlu imal etmekteyiz. El havlusu, yüz havlusu, ayak havlusu ve daha birçok çeşitte havlu ürün yelpazemizin içerisinde bulunmaktadır. Jakarlı havlu üretimini ve armürlü havlu üretimini, kaliteli iplik üretimleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Bornoz takımı üretiminde de fark yaratan firmamız, kimono bornoz ve pike bornoz olarak farklı kumaşlarda imal etmektedir. Farklı ebatlarda, geniş renk sıkalası ile tedarik edilmektedir. Aynı şekilde ihramlık üretimimizde, son derece kaliteli malzeme ve kumaştan üretilmektedir. Hem çocuk ihramlık hem de yetişkin ihramlık olarak imal edilmektedir.

İnsan sağlığı açısından son derece önemli olan tekstil ürünleri, kalitesiz malzeme ile üretilir ise, çeşitli hastalıklara sebebiyet vermektedir. İçerisinde bakteri ve mikrop barındırabilen tekstil ürünleri, insanların direk vücuduna nüfus ettikleri için ayrı önem istemektedir.

Havlu İmalatçısı, Toptan Üretim

Günlük olarak yıkanan tekstil ürünleri, kalitesiz malzemeden imal edildiği takdirde çok kısa sürede yıpranmaya başlayacak ve akabinde de kısa sürede kullanılmaz hale gelecektir. Otel müşterilerinin günlük kullandıkları tekstil ürünlerinin basit malzeme ve işçilik ile imal edilmesi türlü sorunları da beraberinde getirecektir.

Tüm bu hususları göz ardı etmeden hareket eden firmamız, uygun fiyat seçenekleri ile de beğeni toplamaktadır. Diğer bir üretim ürünümüz olan çarşaflar, istenilen ebatlarda ve renklerde tedarik edilmektedir. Hastane için, otel için, misafirhaneler için farklı amaçlara hizmet edecek çarşaf üretimi yapılmaktadır. 

20 yıllık bir deneyim portföyümüz ile her daim dinamik her daim güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile ürünlerin imalatını yapmaktayız. Tüm kesim, dikim ve kolileme işlemlerini yaparak sevkiyatı tamamlayan firmamız, tüm ürünlerin garantisini kendi bünyesinde toplamaktadır.

Teslimatı bizzat yapılan tüm tekstil ürünlerinin garantisi firmamız altındadır. Otel müşterilerinin, hastanede kullanan müşterilerin, yumuşak iplerden imal edilen tüm ürünler ile konforları düşünülmektedir.

Toptan tekstil ürünlerinin imalatını sıklıkla siparişler doğrultusunda yapmaktayız. Kısacası, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak, ürünlerimizi imal etmekteyiz. İrtibat numaralarımız vasıta ile kısa sürede iletişim kurulabilmektedir. Kaliteli malzeme ve kaliteli iplik ile imal edilen tüm ürünlerimiz, uygun fiyatlara satışa çıkmaktadır.

İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğu gerçeği gözardı edilmeden, tüm ürünlerimiz beklentileri karşılamaktadır. Havlu çeşitleri, bornoz takımı çeşitleri, pike takım çeşitleri, çarşaf çeşitleri kısa sürede talep doğrultusunda adrese teslimi zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır.
 
Denizli Toptan Tekstil
Adres Bilgimiz
İzmir Yolu Üzeri 5. Km Bozburun Mah. 7051 Sok. No: 3 Denizli
Telefon Numaramız
+90 258 252 11 16
Gsm Numaramız
+90 533 7159777
E-Mail Adresimiz
info@denizlitoptantekstil.com